Majitel panelového domu na vás spěchá

Majitel panelového domu totiž chce, abyste co nejrychleji opustili vám pronajatý byt a vrátili od něho klíče. Plyn a elektřinu jste již naštěstí odhlásili, takže už zbývá jen to známé stresující stěhování. A to je, jak se obecně ví velmi náročná akce. Ty těžké skříně, stoly, pohovky, postele, křesla, pračka, lednička, spousta knih a hraček od dětí. A to není vše, za ty roky dlouhé roky bydlení se nahromadilo spousty oblečení, kuchyňských potřeb a jiných věcí. Ty jsou samozřejmě potřebné, ale také máte plno věcí nepotřebných, sice v bytě panelového domu našly své místo, ale mnohdy při nastěhování do rodinného domu se najednou zjistí, že nemají místo, kde by mohly být umístěné.

peníze na stěhování

Takže asi než začnete balit věci křehké do bezpečných krabic, projděte dům a vymezte ty věci, které bohužel bude třeba vyhodit do sběrného dvora, popřípadě přenechat sousedům. Musíte si pospíšit, majitel bytu má již nové klienty do bytu. Nyní již máte věci vybrané a budete hledat společnost, která vám zapůjčí na stěhování vaší rodiny do nového domova vozidlo. Nemusíte hledat dlouho, je zde pro vás půjčovna dodávek praha 5 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha. Takže odvezete nepotřebné věci do sběrného dvora a může začít stěhování vašeho bytu.

půjčený řidič dodávky

A nezapomeňte, uvedená společnost má také k dispozici dálniční známku, nejen pro Českou republiku, ale také i pro Slovensko. A na konec, veškerá vozidla společnosti, která si můžete půjčit, mají pravidelný a to velmi kvalitní servis a samozřejmě obě pojištění. Tedy to zákonné i to havarijní. Společnost vám bude vyhovovat a to ve všech směrech. Nejen, že vám vozidlo nabídne, ale můžete ho mít i s profesionálním řidičem, který pomůže vaší rodině při nakládce i vykládce vašeho zařízení z bytu. A to je opravdu velmi významná pomoc, kterou určitě velmi ohodnotíte.