Buďte venku v suchu

Akce pořádané venku mají úplně jinou atmosféru než ty, které se konají někde vevnitř. Je to tím, že čerstvý vzduch, lehký vánek a sluneční paprsky ve tváři dokážou s náladou doslova a do písmene divy. Každá akce je vždycky lepší venku, pokud máte tu možnost. Navíc si můžete vypůjčit venkovní vybavení, které vám zpříjemní a usnadní pobyt venku.

oslava ve stanu

Počasí neporučíme
Jediná věci která by nám mohla pokazit venkovní párty je počasí. Všichni ho samozřejmě pravidelně sledujeme, ale nikdy nemůžeme s jistotou vědět, že bude takové, jaké má být. Vždycky je tu poměrně velká šance, že nám počasí nevyjde. Pokud se tak stane předem, můžeme akci přesunout do vnitřních prostor, změnit datum a akci posunout na jindy a nebo si zajistit náhradní střechu nad hlavou, pokud chcete zůstat venku.

K poslední možnosti vám může pomoct pronájem party stanů v Brně. Právě stan je nejlepší možné řešení, pokud nechcete riskovat, že vás zaskočí déšť. Stany jsou zcela nepromokavé, takže vám zaručí, že všechno vaše občerstvení i výzdoba budou v naprostém pořádku. Půjčovna vám stan připraví tam, kde jej chcete mít. Stany jsou zpravidla těžké a manipulace s nimi není snadná. Samozřejmostí je i demontáž a velký výběr stanů. K dispozici je několik rozměrů.

Můžete si objednat například

  • 3×3 metry
  • 10×10 metrů
  • 10×20 metrů
  • 5×10 metrů a další velikosti

stan svatba

Stany jsou bílé barvy a vypadají opravdu velmi hezky. Dobře v nich bude vypadat nejen oslava narozenin, ale i svatební hostina nebo třeba večírek. Nemusíte se vázat počasím, a můžete si uspořádat svou venkovní akci bez obav. Stačí mít připravené přístřeší pro případ potřeby. Samozřejmostí je i nabídka křesel, židlí a stolů, abyste nemuseli nic shánět a všechno měli připravené tak jak si představujete. Stačí troška ozdoby a uvidíte, že i svatba ve stanu má svoje kouzlo, o kterém jste dosud nevěděli.