Kam si vzít sandály na podpatku a platformě

Sandály na podpatku a platformě Botish nejsou sice tak pohodlné, jako běžecké boty s odpruženou stélkou, ostatně na běhání také nejsou určené, ovšem to neznamená, že byste v nich nemohly vyniknout v některých speciálních situacích. Kdy se hodí obout platformu a vyjít do ulic?

Na nákup – vzít si boty na podpatku na nákup do místní samoobsluhy, odkud vláčíte dvě desetikilové tašky plné těstovin, luštěnin, pečiva, ovoce a zeleniny, jistě není dobrý nápad, ale pro nakupování oblečení sportovního či společenského charakteru je to skvělá volba. A chcete-li tím zaujmout pozornost prodavačů, pravděpodobně se vám to podaří, protože budete mezi regály vynikat jako gazela ve výběhu.

krásné ženské nohy

Na abiturientský večírek – kam jinam vzít boty na podpatcích, než na různé oslavy, jako jsou studentské či abiturientské večírky, oslavy narozenin či příležitostné párty? Vyšší podpatek a platforma opticky prodlužují nohy a zvýšeným nártem z nich vytváří nesmírně sexy podívanou, kterou si nenechá ujít nejeden muž. A pokud se vám některý z nich začne dvořit, nebuďte udivené.

boty na podpatku a platformě

Na svatbu – tím nemáme samozřejmě na mysli samotnou nevěstu, ale spíše kategorii pozvaných hostů. Tato obuv vynikne v kombinaci se společenským oděvem jakékoli konstrukce, pouze dbejte na vhodné kombinace barev, vzorů a stylů. Platí zde stálé pravidlo „méně znamená více“.

Seznamovací recese – vzít si takovou obuv na první rande vyžaduje velkou odvahu, protože tím můžete buď dotyčného spíše odradit, anebo naopak uvést do rozpaků. Jestliže však využijete svého charismatu a nevtíravého humoru, může to být začátek vztahu, jaký jste si ve svých představách malovaly již dlouho. Většina mužů se v takovém případě totiž „odkope“ – ukáže svou pravou tvář, a tak rychle poznáte, co jsou zač.

Do postele – boty na podpatku jsou v posteli tak sexy, že vás dlouhotrvající mužská erekce možná i překvapí. A třeba to bude takový sex, jaký jste dosud nezažily.