Jak sladit nábytek

Když se podíváte na fotografie interiérů na sociálních sítích, často uvidíte nádherné obývací prostory, dětské pokoje i ložnice sladěné do nejmenších detailů. Vymyslet jednolitý koncept a nakoupit kousky které k sobě budou ladit není vůbec jednoduché. Vymyšlení takového interiéru stojí nejen dost času ale i peněz. Výsledek ale stojí za to.

bílá linka

Základem jednolitého interiéru je nábytek ve stejném dekoru. Líbí se vám bílý nábytek? Nebo jste spíš fanoušky přírodního dřeva? Pak je nejlepší mít všechno v jedné barvě. Místnosti tak budou propojené a bude to vypadat daleko lépe než když v každém pokoji budete mít něco jiného. Spolu s nábytkem je důležité vybrat pečlivě i doplňky do bytu, protože díky nim je celý interiér útulný. Existují různé styly, do kterých můžete svůj domov ladit, a inspirace je na internetu, hlavně na sociálních sítích, víc než dost.

Kdo má rád moderní nábytek, určitě ocení kombinaci matu a lesku, která vévodí moderním domácnostem už nějaký ten rok. V této kombinaci se vyrábí celé soupravy nábytku do celé domácnosti. Můžete si je nechat vyrobit na míru, a díky tomu budete mít šatní skříň, která vám bude naprosto vyhovovat nejen svými rozměry, ale i vnitřním uspořádáním. Pro vaši představu slouží online návrhář, díky kterému si můžete sami vytvořit skříň.

bílá komoda

Velmi populární je vzor ložnice 0065 sten-skrine.cz, který kombinuje mat a lesk ve světlé barvě. Díky světlé barvě bude celý interiér působit vzdušně a bude v něm více světla. Pokud potřebujete změnit vaše bydlení, jednou z cest je výměna nábytku za novější. Nechte si vyrobit nábytek do celé domácnosti v jednom designu, a na první pohled si všimnete té velké změny. Nábytek nemusí stát hodně peněz, můžete sehnat stejně kvalitní za daleko lepší ceny, tak ušetřete i při vybavování domácnosti a rovnou si vyberte kvalitní a cenově dostupný nábytek.