Pro budoucí nevěsty nabízíme krásné svatební šaty v Praze! Prodáváme i společenské šaty třeba na maturitní ples

Každá dívka, nebo spíš už žena si nepřeje nic jiného než mít dokonalou svatbu a co k ní krásné svatební šaty. Pokud vy jste ta slečna, která se v brzké době bude vdávat, jistě hledáte nějakou dobrou prodejnu svatebních šatů. Máme pro vás skvělý typ! Svatební a společenské šaty společnosti – Zoryana Stekhnovych Paris což je Salon v Praze. Pokud sháníte ale i jakékoli jiné šaty než jen luxusní svatební šaty, nabízíme i šaty společenské, plesové, nebo šaty maturitní, nebo pokud se vdává třeba vaše setra, nebo jakýkoli jiný příbuzný, nabízíme i šaty pro družičky.

bílé svatební šaty se závojem

O značce Zoryana Stekhnovych- Paris
Zoryana Stekhnovych je návrhářka, která pochází z Ukrajiny. Svojí módní kariéru začínala v Praze, nyní ale žije v Paříži. Po ní je pojmenovaná značka svatebních a společenských šatů ve Francii a v České republice. Naše značka získala ocenění a to výhru ocenění- Svatební šaty roku pro svůj krásný model-,,The Swan“. tyto šaty mají dost specifický korzet – napůl průhledný a vyšitý s perlami a krystaly značky Swarovski.

Co vám můžeme nabídnout?
nabízíme krásné, elegantní, dlouhé bílé šaty s lehkým, ale i větším výstřihem. Široké – úzké, s krátkým nebo dlouhým rukávem. Nádherné šaty, které nabízíme jsou například – šaty s krajkovým rukávem které jsou opravdu nádherné! Dále šaty s dlouhými průsvitnými rukávy, šaty se saténovými knoflíčky, které se zužují a dole na zemi zase rozšiřují, dále nádherné bílé šaty s rozparkem s krajkovým korzetem i rukávy.
Společenské šaty- nádherné modré nadýmané, růžové, červené, plesové šaty černé s volány, světle modré s výstřihem, žluté, fialové, šaty opravdu jak pro princeznu! Krátké společenské šaty-malinové, bílé s krajkovým korzetem, meruňkové, dívčí koktejlové šaty. Mrkněte se i na šaty na míru. Máme velice šikovné asistentky společně s návrhářkou a jejím designerským týmem který vás výběrem provedou a se vším vám pomohou!

svatební šaty

Kde nás najdete?
V salónu v Praze na adrese – Na Morání 13, Praha 2, nebo nám můžete zavolat.
Na Karlově náměstí, na Palackého náměstí