Nic neslouží věčně


Většina lidí si jako svoje první auto koupí starší vozidlo, které už má něco za sebou. Je to hlavně proto, že předpokládají že s čerstvým řidičákem autu uštědří nějaký ten šrám, a tak by jim nového auta bylo líto. Hlavní důvod je ale cena. Většina lidí nedostane auto od rodičů, ale musí si na něj vydělat. A vzhledem k tomu, že spousta lidí si dělá řidičák už v 18 letech, je jasné, že si budou muset koupit opravdu hodně levné auto.

splátky na auto

Po pár letech, když se člověk vyjezdí, většinou hledá nové auto. Lidé už přemýšlí nad založením rodiny, a tak si vyberou auto, které bude praktické, nabídne dostatek místa v zavazadlovém prostoru a nebude nároční na údržbu. Jenže vzhledem k cenám aut si většina lidí vybere auto zánovní a nebo starší z bazaru. Je to logické, když neustále stoupají ceny nejen za bydlení, ale i za jiné komodity, které jsou pro život nezbytné.

Část lidí si kupuje auto na leasing, což znamená, že si ho pronajmou od společnosti, která auto vlastní. Po lhůtě po kterou ho mají k dispozici ho vrátí. Každý ale nechce mít auto jen pronajaté, a tak hledají cestu jak si moct auto dovolit i přes vyšší pořizovací cenu a nižší příjmy. Jednou z cest je auto na splátky bez navýšení, což ale není možnost, kterou vám nabídne každý prodejce vozů. Většina autosalonů vám nabídne splátky, ale s navýšením. A když si spočítáte o kolik korun byste přeplatili, tak si pořízení auta raději rozmyslíte. Jsou ale společnosti, které vám pořízení auta usnadní právě díky splátkám bez navýšení.

auto bmw

Vybrat si můžete zcela nové auto a nebo třeba auto po prvním majiteli. Záleží jen na tom, co vám vybraná společnost nabídne. Díky splátkám bez navýšení nepřeplatíte hodnotu auta ani o korunu, což je ideální řešení pro všechny, kteří potřebují novější auto, ale nechtějí zaplatit často i o stovky tisíc korun navíc.