Kancelář velmi rychle

Tahání po úřadech ji již u nás tradicí a nelze od toho ustoupit. Proto se většina zákonů pečlivě stará o to, aby úředníci nebyli bez práce. Takže milý podnikatel běhá a běhá a už toho má plné zuby, aniž začal cokoli dělat. A on potřebuje prodávat a vydělávat, ne být bez peněz.

V našich zákonech musí i on mít někde své sídlo. Musí to být nějaká pevná adresa. Ne ta internetová, normální. Proč v době datových schránek se raději ptát nebudeme. Takže milý prodejce běhá všude možně, a nakonec to vzdává. Ještě nevydělal, takže nemá peníze na nájem za drahé kancelářské prostory. A i kdyby, proč je najímat. On to chce jen zkusit, zda jeho zboží vůbec půjde prodat a zda to bude vůbec celé fungovat.

Nu, spletitá situace. A zde musíme mladému podnikateli poradit a podat pomocnou ruku.

kancelář

On totiž při všem tom shonu asi nenarazil na pojem virtuální kanceláře, nebo virtuální sídlo firmy. To jsou pojmy, které by však znát měl. Například pojem ready made Ostrava by mu měl něco říkat.

Pokud to ještě nezná, tak to musí poznat. Oč vlastně jde. Ready made doslova vyloženo může být předzaložená obchodní společnost (firma), která je již zapsaná v obchodním rejstříku. Má tedy své sídlo, určeno zákonem a právě toto sídlo dokáže jiná firma vyřešit skoro zadarmo a bez čekání. A to přímo v centru Ostravy.

Jde samozřejmě o sídlo či kancelář virtuální, ale zákonu to neodporuje a funguje to tak spoustě firmám. Těm sotva začínajícím i těm již dávno zaběhlým. Právě ony šetří na kancelářských výdajích.

kancelář

Ještě, abych upřesnil, budova skutečně stojí, má skutečnou adresu i se zákonným štítkem na dveřích. Prostě označením firmy. Jen tam nemusí nikdo sedět, a sjednavatel smlouvy zařídí, aby byla papírová pošta vyřešena. Většinou třeba každý druhý den pošle hlášení, co všechno přišlo a majitel sám pak uzná za vhodné jak s tím naložit. Takže páni podnikatelé, klikněte si na odkaz výše v článku.