Užijte si sluníčko

Každý řeší už na jaře kam by se v létě chtěl vydat na dovolenou. Část lidí jezdí po vlastní ose třeba autem nebo letadlem, a jsou schopní si celou dovolenou plánovat sami tak jak jim vyhovuje. Někdo ale uvítá když má dovolenou připravenou předem, předem ví kde a kdy bude a jak se tam dostane. Obě varianty jsou příjemné pro jejich cílovou skupinu. Jde jen o to si dovolenou užít tak jak chcete. A pokud chcete zůstat v tuzemsku a poznávat všechny kouty ČR, proč ne.

Většina lidí se ale vydává k moři, protože bez koupání v moři to pro ně není dovolená. My moře nemáme a tak se za ním musíme každý rok vypravovat. Pokud milujete Chorvatsko a jezdíte sem už několik let, možná dokonce na stejné místo, možná by vás zaujala možnost koupě nemovitosti přímo kousek od pláže. Mít u moře vlastní nemovitost se vám vyplatí hned z několika důvodů.

chorvatsko split

– Budete mít svoje vlastní soukromé ubytování k dispozici ihned a bez čekání
– Nemovitost můžete pojmout jako investici a pronajímat ji
– Nemusíte řešit zájezdy, stačí se dopravit do svého bytu kdykoliv budete chtít

Zajímá vás jak probíhá prodej domu v Chorvatsku? Je to stejné jako u nás. Vyberete si za nabídky nemovitost která vás zajímá, přijdete si ji prohlédnout, a pokud máte zájem a je volná, může být vaše. Skvělá je realitní kancelář najadranu.cz, protože ji vlastní lidé původem z ČR. Takže je to velké plus pro vás, jelikož nebudete muset umět chorvatsky a nebudete v případě nákupu nemovitosti hledat někoho, kdo vám bude celý obchod překládat.

byty u moře

Co si vybrat?
Naprostá většina lidí volí nákup apartmánu. Jsou to byty plně vybavené, které jsou umístěn v apartmánových domech. Ty stojí kousek od pláže, takže odkudkoliv z bytu na pláž uvidíte. S údržbou bytu je spojeno méně povinností než s údržbou domu, což většina majitelů ze zahraničí vítá. Splňte si svůj sen o zahraniční nemovitosti a investujte chytře.