Někteří muži to se ženami příliš neumí

Je mnoho mužů, kteří to se ženami rozhodně neumějí a je to kolikrát až tak špatné, že si druzí říkají, jestli si daný člověk myslí, že tím někoho opravdu sbalí. Mnohým mužům jde dnes navíc pouze o jedno a jsou schopni vyzkoušet všechny možné taktiky, aby docílili toho, čeho chtějí. Jen málokdy se stane, že se muž snaží na akci sbalit nějakou ženu proto, že se mu líbí natolik, že by s ní chtěl mít v budoucnu vztah. Mnohdy jde mužům opravdu jen o jedno a pokud to žena neodhalí, může se poté velmi divit.

Dnes chtějí ženy zejména vztah, ale pokud nepřijdou na to, že ten, kdo se je zrovna snaží sbalit, chce jen jedno, je jasné, že to může skončit jen rychlovkou na jednu noc, což mnoho žen nechce. Najdou se sice takové, které do něčeho takového půjdou, pokud se jim daný člověk líbí, ale poté toho budou rozhodně litovat.

dva lidé

Jestliže se vás snaží sbalit nějaký muž a vy byste neměli problém s ním být, je pochopitelné, že mu hned nemůžete kývnout na rande, když jej ještě neznáte tak, jak je to potřeba, ale můžete mu dát najevo, že o něj máte také zájem a že časem zjistíte, jestli by vám to spolu klapalo nebo ne. Jestliže se vás ale snaží sbalit někdo, komu to jednak nejde a o koho zájem mít nikdy nebudete, protože je na vás například příliš starý nebo je to někdo, kdo vás nijak nepřitahuje, bude nejlepší, pokud to danému člověku řeknete. Sice jej to bude bolet a bude se dále snažit, ale když mu budete neustále opakovat, že u vás nemá šanci, rozhodně to pochopí a dá vám pokoj.

muž se ženou

S některými muži to nemusí být jednoduché a to už jen proto, že mnoho mužů si sedí na vedení a když jim žena řekne, že nechce, aby muž něco dělal, daný muž se to bude snažit i přesto dělat nadále. Někdy to opravdu není snadné a to zejména pro mnoho žen. Někteří muži nesnáší odmítnutí, ale na štěstí se najdou ženy, které jsou dostatečně psychicky odolné a nemají problém spoustu mužů stále odmítat. Muži by si měli zapamatovat, že když jim dá žena jasně vědět, že s nimi nechce mít nic společného, opravdu s nimi nic společného mít nebude.