Nejlepší podprsenka je ta neviditelná


Nošení podprsenek se pro mnoho žen stává neúnosným. Tento těsně upnutý oděv je sám o sobě nepříjemný zejména proto, že se přímo dotýká pokožky permanentně po dobu několika hodin, den co den, a tím stimuluje reflexní akupresurní body. Na hrudníku jich sice není tolik, jako na chodidlech, ale jejich stálým stlačováním dochází spíše k vytvoření osobní nepohody. Toto je také důvod, proč se větší oblibě těší volný oděv, a proč také málokdo doma v obýváku obléká košili, kravatu, sako a oblekové kalhoty. Doma jsme zkrátka rádi, že si můžeme konečně odložit, oblékneme volné flanelové pyžamo či župan a užíváme si maximálního pohodlí.

dívka na louce

Jestliže si žena zvykne podprsenku nechávat doma ve skříni a oblékat se bez ní, bude to velmi příjemný přechod do něčeho pohodlnějšího, ale mohou nastat situace, kdy se tento korzet může hodit. Kupříkladu při formování ňader do některých typů šatů, halenek, svetříků či triček. Jak to ale udělat, aby nebylo nutné podprsenku vytahovat z prádelníku, a přitom uspět s vhodným řešením?

ženy bez podprsenky

Jedno řešení by tu bylo. Neviditelná podprsenka Lifties. Jde o pásky na prsa, jinými slovy tenké lepicí pásky, které se přilepí na pokožku v místech, která pomohou udržet ňadra v požadovaném tvaru. Pásky neškrtí a nesvědí, jsou příjemné na dotek a zdravotně nezávadné a lze je mít na sobě po celou dobu očekávané události, například na plese, na svatbě, narozeninové oslavě, firemním večírku či prezentaci, na školení, při zkoušce na vysoké škole, při posezení v restauraci či kavárně atd.

Výhodou pásek na prsa je zejména jejich univerzalita. Můžete s nimi vytvarovat poprsí, jak chcete, do jakéhokoli modelu šatů a typu výstřihu, a hodí se i tam, kde by viditelné popruhy podprsenky vysloveně kazily dobrý dojem z krásného ženského těla, například u šatů bez ramínek a hlubokých dekoltů. Pásky na prsa lze také kombinovat s ochrannými kryty bradavek pod průsvitné textilní látky.