Mějte pro své miminko to nejlepší

Období, kdy jste v očekávání nového přírůstku do rodiny, je úžasné. Všechno to plánování a nakupování potřebných věcí. Tento článek bude věnovaný těm maminkám, které zrovna vybírají plenky pro své novorozeně. Nejste si jistí, jaký druh plenek chcete používat? Zaměřte se na několik faktorů, které Vám pomohou se rozhodnout. Jaké to jsou? Finanční stránka – do látkových plen investujete víceméně jednorázovou vyšší sumu, ale tím máte vyřešeno. Jednorázové pleny se většinou kupují postupně, takže vždy zaplatíte menší částku, ale pravidelně. Klidně několikrát do měsíce. Finanční obnos, který dáte celkově za plenkové období se výrazně liší u jedné a druhé varianty.

Miminko v košíku

Látkové pleny vycházejí o mnoho levněji. Navíc látkové pleny pro novorozence https://delamedoplen.cz/latkove-pleny/novorozenecka-plena/ jsou vyráběny ve stylových a veselých barvách s pěknými motivy. Zapínaní mají na několik patentů pro maximální pohodlnost. Celkově jsou navrženy a vyrobeny tak, aby se v nich novorozenci cítili dobře a nikde je nic netlačilo. To vše také díky řaseným gumičkám a podobným vychytávkám. Když se rozhodnete pro látkové plenky, budete tak šetřit naše životní prostředí a nebudete se muset obávat žádné chemie.

Děti na židli

Plenky jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů. To je pro malé miminka důležitá věc. Víme, jak dokáže být dětská pokožka velice citlivá a je třeba na to brát zřetel. Proč bychom měli vystavovat naše dítě rizikovým faktorům, když to lze zařídit tak, aby bylo riziko co nejmenší? Miminka si zaslouží, aby jsme o ně pečovali jako v bavlnce. Vrátím se ještě k motivům plen. Je jedno, zda očekáváte chlapečka nebo holčičku, pleny seženete ve všech variantách a i těch neurálních. Tak co myslíte, zaujala Vás nabídka látkových plen? Myslím si, že je to skvělá volba, které nebudete litovat.