Malá autíčka

Myslím si, že když lidé něco sbírají a mají to jako koníček, tak to je také skvělé a líbí se mi to, protože už i já jako malá holka je jsem moc ráda sbírala různé hračky. Věděli jste, že když je člověk něčeho sběratel, tak je také prý více šťastný? Pokud ne, tak věřte, že je to vážně pravda! Já jsem toho důkaz. A já jsem moc ráda sbírala hlavně malé medvídky. Tuto zálibu jsem zdědila nejspíš po svých rodičích, protože moje maminka s oblibou moc sbírala krásné plyšové medvídky. A řeknu vám, že moje maminka má také jednoho plyšového medvídka, který je starý už prý padesát pět let. Samozřejmě, že takový plyšový medvídek vypadá už opravdu katastrofálně.

Auta jsou zajímavá.

Vzpomínám si, jak jako malá holka jsem si s ním hrála. Tento medvídek je ještě plněný slámou a babička mu minule sekala nohy, protože ho nedokázala opravit. Takže mu usekla přečuhující slámu z nožiček a potom zbytek zašila jehlou a bavlnkou. Ano, takhle medvídek byl. Chudák. A potom můj dědeček také sbíral různé věci, jako například krabičky od sirek a také modely aut. A musím uznat, že můj dědeček měl opravdu velikou sbírku modelů autíček. Měl modely aut různých značek a také barev.

Autíčka děda sbíral.

Mně se nejvíce líbila oranžová Tatra. To, kdybyste se někdy chtěli podívat na modely aut, tak se podívejte na webové stránky macmodel.cz, kde najdete různé typy a druhy autíček, které by vám mohly ve vaší sbírce chybět. Mně se tohle opravdu hodně líbí, takže jsem si řekla, že nejlepší bude, když se také spojím s nějakými vášnivými sběrateli modelů autíček, aby mi poradili, jaká autíčka jsou třeba vzácná. A jaká ani nemá cenu sbírat. On mi totiž dědeček svou sbírku modelů aut daroval. Mně se na této webové stránce líbily hlavně taková žlutá a červená auta. Také se mi líbí červené dodávky. Uvidíte sami, že si jistě vyberete jistě nějaké to svoje autíčko, které potřebujete do své sbírky.