Kvalitní hypotéka


Je opravdu hodně způsobů, jak lidé mohou bydlet. Samozřejmě, že lidé také mohou bydlet v nájmu, jenomže mnoho lidí mi stále dokola opakuje, že v poslední době vůbec nechtějí bydlet v nájmu. Když jsem se jich zeptala, proč lidé nechtějí bydlet v nájmu, tak mi ihned řekli, že prý se jim to finančně vůbec nevyplatí. Abych se ale přiznala, tak tohle je pravda. Protože když bydlíte v nájmu třeba dvacet nebo třicet let, nedej bože čtyřicet let, tak potom jste tolik peněz vyhodili oknem, že by se vám potom asi chtělo brečet. Vemte si, kdybyste třeba měli hypotéku, tak právě za těch třicet nebo čtyřicet let byste už měli úplně všechno splacené, jenomže já chápu, že některým lidem banka nechce dát hypotéku ani nějakou jinou půjčku.

Ráda bych měla veliký dům nebo statek.

Někdy je to opravdu velice složité. Třeba banka má s vámi opravdu špatné zkušenosti. Tak logicky potom nechce, abyste měli další dluhy a dluhy, aby se to potom na sebe nenabalovalo. Jenomže zase je prima, že existují také hypotéky bez registru. A znáte tento finanční produkt? Znáte hypotéky bez registru? Hypotéky bez registrů jsou perfektní v tom, že tam není zbytečné papírování, že nepotřebujete tolik dokladů, jako třeba u klasické hypotéky. Já sama s partnerem už také právě uvažujeme o hypotéce bez registru. My si totiž chceme koupit nějaký menší statek někde na vesnici, protože já mám ráda ovce a kozy a chtěla bych tam právě chovat ovce a kozy.

Peníze na bydlení jsou důležité.

A samozřejmě, že v malém bytě bych tohle dělat nemohla. V malém bytě mohu chovat maximálně tak papoušky nebo andulky anebo malá zvířata. Jenomže já toužím po velkých zvířatech, takže hypotéka bez registru u nás bude naprosto vhodná, ale také nejvíc ideální. A dokonce i finanční poradce nám řekl, ať si vybíráme hypotéku opravdu s rozumem a pečlivě. A když jsme finančnímu poradci řekli, že máme vybranou hypotéku bez registru, tak se pan finanční poradce usmál a řekl, že děláme dobře, že hypotéka bez registru se nám vyplatí a že mnoho lidí právě po hypotéce bez registru také touží.