Krásný život

Jsou různé typy lidí, kteří každý vyznávají úplně jiný odlišný životní styl. Abych pravdu řekla, tak já patřím k takovým těm lidem, kteří chtějí mít vždycky opravdu kvalitní a zdravý životní styl. Vážně si nedokáži představit fakt, že bych musela žít nějak nezdravě. Anebo kdyby mě k tomu někdo nutil. Také jsem přemýšlela nad tím, co bych asi tak dělala, kdybych si našla přítele a on vyznával úplně odlišný životní styl, než jsem měla já. A opravdu nevím, jestli bych to zvládla. Ale přiznám se, že právě už dvakrát jsem se s jedním přítelem rozešla, protože on vyznával úplně jiné životní priority a měl jiný životní styl, než jsem měla já.

Mám ráda život.

A vy si možná říkáte, že to je povrchní a že je také zlé, že jsou různé kompromisy. Já sice chápu, jak to přesně myslíte. Jenomže mi zase za pravdu, když já jsem vůbec nekouřila, nepil alkohol a také jsem neměla ráda noční život, kdy byl přítel velmi často jenom v hospodě anebo také v baru. To není prostě život pro mě, tak co jsem měla dělat? On to totiž můj přítel tohle dělal opravdu skoro obden. Vykouřil denně krabičku cigaret a já vám říkám, že mi tohle opravdu tak smrdělo, že jsem vedle přítele potom nemohla ani sedět. A to nemluvím o nějakých intimnostech.

Chci žít skvěle.

A také věřte mi, že jsem to zkoušela už kolikrát přemlouvat a také jsem ho prosila, aby alespoň místo jedné celé krabičky vykouřil jenom půl krabičky cigaret. Také jsem chtěla ho ještě poprosit, aby nechodil do hospody velice často, ale třeba je to tak třikrát do měsíce. Bohužel to nedopadlo. A já takový životní styl opravdu nemám ráda. A ani mě to nebaví. A opravdu dbám na zdraví a také chci mít dítě, takže je logické, že nechci mít nějakého muže, který bohužel vykouří krabičku cigaret denně a také hodně pije alkohol. A když jsme už u dítěte a zdraví, tak je mi jasné, že žádná budoucí maminka by nechtěla, aby její přítel hodně pil a kouřil cigarety.