Důležitá škola

Jako malá holka jsem moc ráda četla knihy a také jsem se hlavně zajímala o biologii celkově, hlavně tedy o stavbu lidského těla. Už když mi bylo jedenáct anebo dvanáct let, tak jsem se stále rodičů a kamarádů ptala, z čeho se vlastně skládá lidské tělo. A opravdu hodně mě to zajímalo. I když mi moje maminka stále dokola pouštěla různé dokumenty o tom, z čeho se skládá lidské tělo, tak mě to stále nestačilo a stále jsem tak chtěla vědět více a více nových informací o tom, jak funguje lidské tělo. Abych pravdu řekla, byla jsem tím možná až přímo fascinována nebo posedlá.

Škola je důležitá.

Ale víte, když něco někoho zajímá, tak je logické, že o tom chce mít opravdu co nejvíce informací. A protože já mám malého syna, kterého zase baví dinosauři, tak se ničemu nedivím. Takže je logické, že i můj syn bude chtít znát opravdu co nejvíce informací o tom jak a proč byli dinosauři nebo proč a jak vymřeli dinosauři. Také se můj syn stále ptá na to, proč už dinosauři nejsou ani v dnešní době. Ale bohužel na tohle nemám ani já logickou odpověď.  Protože já nejsem tak moc vzdělaná na to, abych uměla odpovídat přesné historické datumy anebo důvody, prčo něco tak je nebo není.

Biologie mě baví.

Proto jsem velice ráda, že i syna zajímá nějaké okruhy, které jsou velice zajímavé. Podle mého názoru je vzdělávání opravdu hodně důležité. Byla bych opravdu nešťastná, kdyby mi můj jsem řekl, že by se nechtěl vzdělávat a že vůbec netouží po tom, aby měl vysokou školu. Já jsem vždycky chtěla mít vysokou školu, proto jsem také vystudovala žurnalistiku a opravdu hodně mě to baví a těší mě to. A já také budou doufat v to, že i syna něco doopravdy chytne a bude se tomu věnovat dále. Třeba syn také se zamiluje do dalšího vzdělávání a bude chtít také dále studovat, stejně jako já nebo jeho otec. Můj přítel vystudoval techniku a je také rád.