Co vás nejvíc vzrušuje na vaší přítelkyni


Na otázku, co muži považují za nejvíce vzrušující na ženách či ženském těle, dokážou odpovědět jen ti, co mají v pořádku erekci, a co nemají problém milovat se třeba pětkrát za den. Abyste se mohli zařadit do této skupiny i vy, musíte bezpodmínečně ze svého života odstraňovat stresové vlivy, lépe se stravovat, například v rámci sortimentu prodejen se zdravou výživou, a užívat pomocníky, jako jsou bylinky pro zvýšení testosteronu a nastolení hormonální rovnováhy, kam patří třeba Kotvičník nebo Ženšen. Na Viagru s cenou bez receptu raději zapomeňte, je to příliš riskantní a hlavně to neřeší příčinu vašich problémů – stresové podněty a hormonální dysbalanci.

muž a žena

Co vám v posteli zvýší váš testosteron

Jak by tedy odpovídali na tuto zvídavou otázku sexuální přeborníci, respektive normální chlapi, co nejsou jako ovce ve stádu, ale jsou sebevědomí a dovedou se sami postarat o své zdraví?

Ňadra – mužské prsní bradavky citlivé nejsou a nemá význam je příliš stimulovat, zato ty ženské dovedou navodit přímo gejzír vášně. V rámci milostné předehry je rozhodně nezanedbávejte. A co se týče samotného tvaru poprsí, nezáleží ani tak na jeho velikosti, jako na tom, zda jsou dostatečně vyvinuté prsní svaly, které jim udávají krásný tvar. A toho lze docílit pouze tehdy, přestane-li žena nosit podprsenku, která způsobuje ochabování těchto svalů.

milenci u vody

Boky a bříško – široké boky jsou symbolem plodnosti a je-li tvar ženského těla podobný přesýpacím hodinám, muže to sexuálně přitahuje. Na co bychom však neměli zapomenout, je pupík. Většina žen na jeho dráždění reaguje velmi citlivě a mnohé z nich dosahují i orgasmu. To samé ale může platit i pro muže, nezapomínejte na to.

Chodidla – laskání a jemná masáž chodidel by neměly v sexualitě chybět. Je na nich mnoho erotogenních zón, které navozují značné vzrušení, zejména ty na patě a v oblasti palce a prstní kosti. A máte-li dostatek odvahy, vyzkoušejte stimulaci chodidel jazykem a jemným okusováním předními zuby, stojí to za to!